Ubytování, stravování, prodej faremního BIO hovězího masa

Chata Pod Hájkem

51236 Horní Branná 422
Czech Republic
+420 487 989 076

booking@chatapodhajkem.cz

Biofarma Pod Hájkem s.r.o.

KOUPIT BIO HOVĚZÍ

Poptávka

Nezávazná objednávka

NABÍZÍME KVALITNÍ BIO HOVĚZÍ MASO

 Z NAŠÍ FARMY

 

SPECIALITA - ZRÁNÍ MASA SUCHOU CESTOU

 

PROČ BIO HOVĚZÍ Z NAŠÍ FARMY?

Naše maso pochází z kříženek  masných plemen Charolais a Limousine. Zvířata chováme pastevním systémem - na krkonošských loukách v Horní Branné a v Jilemnici.  Zvířata jsou certifikována BIO - kontrolní organizací KEZ. o.p.s. 

V ekologickém zemědělství jsou zvířata považována především za živé tvory s vlastními potřebami. Samozřejmostí je dostatečný výběh a pastva zajišťující přirozený kontakt s přírodou. Každé zvíře má nárok na svůj životní prostor a slunce. Mláďata jsou u matek ponechávána delší dobu, nejsou používány žádné regulátory růstu ani přípravky k synchronizaci říje či preventivní léčení antibiotiky. 

Výroba biopotravin - a tedy i našeho BIO HOVĚZÍHO MASA vylučuje použití umělých ochucovadel, barviv, chemických přípravků na úpravu  aromat, chuti či konzistence. Trvanlivosti se u bio hovězího masa dosahuje přísným dodržováním hygienických zásad při porážce, zrání, bourání, balení a skladování masa. Požadovaná kvalita masa začíná již před porážkou. Zvířata nejsou před porážkou  stresována, protože jsou porážena přímo v areálu naší farmy - v certifikované malofaremní porážce.

    KOUPIT BIO MASO