Vítejte na naší ekologické farmě v Horní Branné

Biofarma Pod Hájkem s.r.o.
512 36  Horní Branná 117
 
tel. +420 487 989 076
tel. + 420 910 050 070
 
booking@penzionpodhajkem.cz
booking@chatapodhajkem.cz
 

                    Pronájem rekreační chalupy v Krkonoších

Nabízíme ubytování pro 16 osob v chalupě s 5ti ložnicemi v areálu rodinné biofarmy Krkonoších - blízko turistického centra Vrchlabí. Vilka má samostatný příjezd a velkou zahradu, parkování pro 6 aut. V letním období můžete na zahradě využít zastřešenou pergolu s grilem a ruskými kuželkami. Součástí objektu je velká zahrada s krytým bazénem.

V chladném období můžete využít služeb našeho wellness - vířivka pro 4-6 osob, infrasauna pro 2 - 4 osoby, sprcha, lehátka, saunová prostěradla

MŮŽETE  TAKÉ VYUŽÍT SLUŽEB NAŠÍ NOVÉ FARMÁŘSKÉ RESTAURACE - Nabídka jídel  vyrobených tradičním způsobem z lokálních surovin.

V okolí jsou cyklistické, turistické a běžkařské tratě. Lyžařské vleky jsou cca 3 km ve Vrchlabí, Herlíkovicích a Benecku.
Bus 0,4 km, vlak 1,0 km, pošta 0,4 km,  lyžařské tratě 0,2 km, sjezdovky 3 km

Popis chalupy

Přízemí:

společenská místnost - jídelní stoly a židle pro 16 osob, BTV, stolní fotbal, kuchyně - el. sporák, mikrovlnka, myčka nádobí, varná konvice, kávovar, lednice, mraznička, topinkovač, nádobí, koupelna - WC, vana, umyvadlo, pračka.

Patro:

5 ložnic - 1x dvoulůžková, 2x třílůžková (jednolůžko + palanda), 2x čtyřlůžková (dvoulůžko + palanda). Celkem 16 lůžek, WC, koupelna (vana, umyvadlo).

Zahrada:

Zastřešená pergola: zahradní nábytek, gril, ruské kuželky,  dětské houpačky, skluzavka, prolézačka, trampolína, krytý bazén 4x8 m

Parkoviště:

pro cca 6 osobních aut

Wellness :

infrasauna, vířivka, sprcha, odpočívárna (wellness je pronajímáno zvlášť)

Celý areál je oplocen.